5 Strona Świata

Forum Poświęcone serwerowi Piąta Strona Świata Ip serwera *********** 188.165.244.159.8002


#1 2012-04-19 18:32:34

bartex_xx

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-02
Posty: 30
Punktów :   

WIELKIE SPRZATANIE

Dzisiaj przeszedłem się po osiedlu i sprawdziłem wszystkie wasze skrzynie.
Tak. zrobiłem to, jednak ci z was którzy nadal są na White liście nic nie stracili
Cieszcie się.

zostały zniszczone co najmniej 3 domy których właściciele przy użyciu bugów serwera bądź modów, byli w posiadaniu takich klocków jak portal, bądź całej skrzyni diamentów. Nie ma możliwości aby gracz który gra 4 dni miał tyle diamentów zdobytych w legalny sposób. Właściciele takich perełek zostali usunięci z White listy.


Zostało kilka osób które będą notorycznie sprawdzane gdyż są podejrzane o oszustwo, jednak ze względu na moje miękkie serce dostały jeszcze jedną szanse.


Od dzisiaj co 2 może 3 dni będę robił sobie takie przechadzki i zaglądał w wasze skrzynie, będzie to trochę nietaktowne ale nie ma innego wyjścia na ludzi którzy nie potrafią w żaden sposób grać feir.



Dlatego jeśli jesteś jednym z takich osób po prostu się z nami pożegnaj bo wcześniej czy później zostaniesz wyrzucony.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tortownica.pun.pl www.inzynieriabezpieczenstwa.pun.pl www.bsntuo.pun.pl www.straznicyasgaardu.pun.pl www.tirwsg.pun.pl