5 Strona Świata

Forum Poświęcone serwerowi Piąta Strona Świata Ip serwera *********** 188.165.244.159.8002


  • Index
  •  » News
  •  » Aktualne Prace (13 04 12r )

#1 2012-04-13 22:23:45

bartex_xx

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-02
Posty: 30
Punktów :   

Aktualne Prace (13 04 12r )

Mamy spleefa. jest zarządzany ręcznie. Ale jest ! nagrody to kasa I wygrana 50  $.
Są nowe działki obok /warp osiedle
Ciągle pracujemy nad serwerem. jest dużo błędów które naprawiam i ciągle powstają nowe.
Myślę nad przejściem na 1.2.5
ale bardziej mnie zajmuje ostatnio budowa budynków.

Jest duża nerwówka, powód - MULTIKONTA
Z powodu działania naszego serwera na off-line mode jesteśmy skazani na ludzi którzy graja na multikontach.
Ale trudno coś za coś.

Milą rzeczą jest to że jest nas coraz więcej. ciągle musimy dokładać działek, oczywiście są ludzie którzy weszli tylko raz wzięli działkę i już nas nie odwiedzają, ale z tym też sobie poradzimy.
Nasza mała społeczność rośnie i to mnie właśnie cieszy. Bo o to chodziło.

Przyszłe Prace

- Duża arena PVP
-Dodanie czegoś w rodzaju linii questów (nie wiem dokładnie jak to nazwać), tzn że jeden będzie się łączył z drugim, trzeba będzie je robić po kolei, i można będzie je wykonać tylko raz.
- Osiedle pod ziemią z płatnymi działkami
- Zmiana mapy z PVP na EVENTY
- przeniesienie wszystkich eventowych budowli na EVENTOWĄ mapę.
- Wybranie ze wszystkich graczy 2 budowniczych do pomocy przy budowie. Lecz zanim to nastąpi muszę dostać plugn który blokuje dropienie itemów w trybie creative

Offline

 
  • Index
  •  » News
  •  » Aktualne Prace (13 04 12r )

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bsntuo.pun.pl www.inzynieriabezpieczenstwa.pun.pl www.straznicyasgaardu.pun.pl www.dicho.pun.pl www.tortownica.pun.pl