5 Strona Świata

Forum Poświęcone serwerowi Piąta Strona Świata Ip serwera *********** 188.165.244.159.8002

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » News
  •  » Aktualne Prace (11 04 12r up )

#1 2012-04-09 16:10:11

bartex_xx

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-02
Posty: 30
Punktów :   

Aktualne Prace (11 04 12r up )

Dziś rozpoczynam prace związane z Questami.

Questy będą oparte głównie na zbieraniu, chodź na pewno pojawią się także takie w których będziecie musieli zabić kilka mobów itp.
Wynagrodzeniem za Questy będą głównie pieniądze.

Zastanawiają mnie gildie. Bo wiem że skoro nasz serwer jest nastawiony na pvp i survival to gildie jak najbardziej by sie przydały,
jednak muszą być płatne bo jak każdy założy sobie własną gildię to będzie niezłe zamieszanie.

Squidy zostaną wyłączone ze względu na ich spawn na mapce HOT BOAT. Czarna wełna jest do kupienia w sklepie więc nie ma raczej problemu.

Areny... Tak wiem są za małe...
Aktualna Arena PVP Zostanie przekształcona w Arenę tylko do dueli. Zostanie wybudowana Arena PVP o dużych rozmiarach na której będą dostępne walki w drużynach. Na Mob Arenę też mam pomysł ale nie chcę nic mówić przedwcześnie.
____________________________________________________________________________________________________________________________

Jest 10 Questów, Za wykonanie questa nagrodą są pieniądze, za odrzucenie odejmuje nam 10$ od konta, zadania można wykonywać co 20 min.

/q - komenda pokazująca listę dostępnych komend do questow dla osób chodź trochę znających angielski nie powinno być problemu.

Wygenerowana została mapka Projektowa (/projekty)
Jednak nie jest free-build, tzn trzeba zapytać o działkę, narazie działki rozdaje tylko administrator.

Squidy (ośmiornice), bałwany i golemy zostały wyłączone, ze względu na to że tworzą zagrożenie lagami, co do golemów to prawdopodobnie zostaną jeszcze uruchomione, co do squidów zostaja wyłączone na stałe ponieważ przeszkadzają na HOT BOAT.

Wygenerowanych zostało nowych 10 działek: 2 obok sklepu i 8 w sąsiedztwie HOT BOAT.

Przyszłość :

- Budowa Areny Spleef.
- Budowa Dużej Areny PVP
-Dodanie czegoś w rodzaju linii questów (nie wiem dokładnie jak to nazwać), tzn że jeden będzie się łączył z drugim, trzeba będzie je robić po kolei, i można będzie je wykonać tylko raz.
- Osiedle pod ziemią z płatnymi działkami

Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły piszcie w dziale propozycje

Offline

 
  • Index
  •  » News
  •  » Aktualne Prace (11 04 12r up )

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.inzynieriabezpieczenstwa.pun.pl www.dicho.pun.pl www.tirwsg.pun.pl www.straznicyasgaardu.pun.pl www.tortownica.pun.pl